An Endless Sporadic


Zpět
Zach Kamins a Andy Gentile se setkali v Houstonu, TX, na Bellaire High School a absolvovali společně spoustu náhodného jamování a improvovizačních setkání ve studiu. Andy se přestěhoval do Los Angeles, aby mohl začít pracovat pro Neversoft jako vývojář v divizi divize Activision. Zach se po ukončení High School přestěhoval do Bostonu, aby absolvoval Berklee College of Music v oborech Film Scoring a Music Synthesis.

Spolu budou i nadále psali hudbu pomocí internetu, jak jen to bylo možné. Jedním z jejich cílů bylo získat dostatečnou podporu k tomu, aby se mohli AES věnovat na plný úvazek.

Skladba "Sun Of Pearl" se představila v Tony Hawk American Wasteland. Skladba "Impulse" se objevila jako bonusová píseň v Guitar Hero 3. "Anything" se také objevila v Guitar Hero: World Tour, ale byla volně ke stažení v Neversoft Track Pack.

EP "Ameliorate" je debutní nahrávka progresivního rockového dua, An Endless Sporadic. Po úspěšných hudebních představeních ve videohrách "Tony Hawk American Wasteland" a "Guitar Hero III: Legends of Rock", tato mini nahrávka obsahuje tři studiové nahrávky a jednu živou nahrávku. Duo se skládá ze Zacha Kaminse na kytary, basa a klávesy, a Andyho Gentile na bicí. Po světovém úspěchu tohoto EP se skupina předvedla živě v pátek 30. července 2010 na Rusty’s Surf Ranch, který se nachází v legendární a historické Santa Monica Pier. Klávesista Dream Theater Jordan Rudess nazval An Endless Sporadic, "divokou progresivní zvukovou jízdou".

Po koncertě v Rusty Surf Ranch přišla i série živých vystoupení v legendárních hollywoodských místech jako Viper Room a Roxy Theatre, kde hráli pro stále více a více fanoušků, které jejich hudba zaujala. Po úspěchu nahrávky "Ameliorate" Zach a Andy pobývali nějaký čas v Los Angeles, aby se připravili na 3 týdenní cestu do Švédska nahrát své první album.

V listopadu 2009 pak An Endless Sporadic vydali své první bezejmenné album "An Endless Sporadic", které je hudebně stahovatelné se skladbami pro Guitar Hero. An Endless Sporadic studiové úsilí produkoval přední progressive rockový kytarista Roine Stolt a pod vedením basisty Jonase Reingolda z legendárních Flower Kings. Roine, který je také kytarista progresivní rockové supergroup Transatlantic, představil An Endless Sporadic ex bubeníkovi Dream Theater Mike Portnoyovi, který prohlásil: "Dva mladí kluci s mladistvou energií a silnou vůli vytvořili dílo bez hranic."

Je to vzrušující poslouchat tento progresivní rock, který je svěží a inspirující. Tihle kluci jsou samozřejmě velmi zruční a jejich hudba je překypující mladistvou kreativitou a vitalitou. Je to škoda, že jsme je neslyšeli v roce 2009, jinak by se určitě dostali snadno náš "Best of the Year" seznamu." - Sea of Tranquility

An Endless Sporadic vydali v roce 2014 nový singl "Spaceship Factory" na podporu jejich vystoupení na Progressive Nation at Sea 2014 jako hosté Mike Portoye z Transatlantic. Skupinu v současné době tvoří Zach Kamins (guitars, keyboards), Andy Gentile (drums), Tony Solis (guitar) a Eloy Palacios (bass), který nahradil předchozího spolupracujícího basistu Kfira Melameda (zakladatel Red Elvises).

Jedna z ve světě nejnepolapitelnějších, ale přesto neuvěřitelně podmanivá progresivní rocková kapela An Endless Sporadic se rozhodla vrátit na hudební kolbiště dne 16. září 2016 s novým albem "Magic Machine". "Magie Machine" je výkladní skříní v myšlenkách lámanného muzikantství a bohatého výraziva až k avantgardním podnětům filmové hudby. V abstraktní cestě přes různé hudební styly a prostředí nabízí album strhující kaleidoskop barev a radosti, záblesky stylistické inovace uvádějící kolektivní dílo, které je překvapivě plné dramatu, ale přesto smysluplné z kompozičního hlediska. Jedná se o foneticky náročné album s experimentálně širokou zvukovou paletou, ale jako celek je jistě přijatelnější, fascinující a nesrovnatelné snad ničím.

Skvělý multi instrumentalista Zach Kamins se na tomto albu spojil s hvězdnou sestavou virtuozních hudebníků (..více než 30 nástrojů!!!,. to vše včetně ručně vkládaných Lasagne Trays). A navíc se objevili i speciální hosté včetně Jordana Rudessa (Dream Theater, Liquid Tension Experiment), Roine Stolta a Jonasa Reingold (The Flower Kings), Michael Iago Mellender (Sleepytime Gorilla Museum) a Naven K (Animals as Leaders, Entheos) z těch několika nejdůležitějších.

A kdo si poslechne skladbu "Sky Run" a shlédne oficiální video skvělé animované Cosinem Chioreanuem, podlehne kuozlu jejich hudby úplně. Skladbu nahráli Zach Kamins (Guitars, Keyboards), Jonas Reingold (Bass), který své party nahrával v Reingold Records ve Vídni, Rakousko, Navene-K (Drums), Chris Bleth (Piccolo, Flute, Oboe, Clarinet, English Horn, Recorders Amparo), Edo Biol (French Horn), Aija Mattson (French Horn), Paul Cartwright (Violin, Viola), Mischa Lefkowitz (Violin) a Matt Cooker (Cello). Speciálním hostem v této skladbě byl klávesový mág Jordan Rudess, a to - Piano (5:00 - 5 :56), Synth Lead (5:56 - 6:21), opět Piano (6:31 ­ 7:26).

Kapela se také vydala na pódia, aby naživo předvedla svoji hudbu, a tak ji doplnili další členové. Dne 5. června 2017 oznámili připojení klávesisty a kytaristy Alberto Menezese, 10. června 2017 kytaristy Viniciuse Cavalieriho a 2. července nového bubeníka Matta Graffa. Dne 29. listopadu 2017 ve středu večer se kapela přdvedla rovněž na festivalu Metal Assault ve The Viper Room, West Hollywood, CA, kde vystupovala s místní prog kapelou Aeonic Impulse a excentrickými House of Rabbits. Téhož večera se tam také představili Guns N 'Roses, Trivium a Arch Enemy.

Američtí progrockeři An Endless Sporadic oznámili krátkou sérii živých vystoupení v Evropě a Velké Británii na srpen. Odehrají tak své vůbec první koncerty po šesti letech v Evropě a Velké Británii. Budou to první koncerty kapely od roku 2018 vedené kytaristou/klávesistou Zachem Kaminsem a ve které jsou také kytarista Kyros Joey Frevola, stejně jako Tony Solís (baskytara), Alberto Menezes (kytara, klávesy, křídlovka, perkuse) a Matt Graff (bicí). "Jsem tak inspirovaný a nadšený, že mohu přivést An Endless Sporadic zpět na scénu silnější než kdy předtím," říká nadšený Kamins. "Na nové hudbě se také pracuje!"

Kapela vystoupí na londýnském 229 pódiu dne 22. srpna 2024, čemuž bude předcházet vystoupení na francouzském festivalu Crescendo v Saint-Palais-sur Mer 19. srpna 2024 a na Boerderij v Zoetermeer v Nizozemsku 20. srpna 2024. Kapela je headlinerem sobotního večera na festivalu Crescendo spolu s The Flower Kings, kterých byl Kamins členem na několika turné a třech albech. Kapela je spolu s Kyros co-headlinerem na show v Boerderij.

Zpět
Členové:
Zach Kamins - Guitars, Bass, Keyboards, Toys
Alberto Menezes - Guitar, Keyboards (2017-present)
Vinicius Cavalieri - Guitars, Keyboards (2017-present)
Matt Graff - Drums (2017-present)
Alex Jannuzzi - Bass (2017-present)

Spolupracovali:
Andy Gentile - Drums, Toys, Noise (2004-2014)
Tony Solis - Guitar
Eloy Palacios - Bass
Kfir Melamed - Bass

Členové Zach Kamins
(Narozen ***, Bellaire, Texas, USA)
Guitar, Bass, Keys, Toys


Zach Kamins nejznámější jako frontman, marnotratný multi-instrumentalista, hlavní skladatel a spoluzakladatel instrumentálního progresivního rockového dua An Endless Sporadic s letitým přítelem bubeníkem Andy Gentilem. Žije ve Studio City, California.

Kapela si udělala jméno v roce 2007 když jim byla nabídnuta možnost přispívat skladbou "Sun of Pearl" jako součást soundtracku k Neversoft velmi populární Tony Hawk American Wasteland. Skladba se okamžitě stala kultovní mezi hráči a prodalo se jí přes 50.000 stáhnutí z MPulse. Když jsem byl vyslán do MySpace stránku a iTunes od An Endless Sporadic, kapela se odhodlala přispět dalšími skladbami na Neversoft hry Guitar Hero ® III : Legends of Rock, Guitar Hero ® World Tour a Guitar Hero ® 5.

Nejzajímavějším aspektem toho byla skutečnost, že Zach navštěvoval čtvrtý ročník Berklee College of Music, když se jeho An Endless Sporadic stali slavnými.

Zach Kamins pocházející z hudební rodiny je přirozeně nadaným talentem, který začal přehrávat filmová témata, jako jsou Star Wars, Indiana Jones a Phantom of the Opera podle poslechu ve 4 letech na rodinný klavír. Ve 20 letech měl za sebou již lekce na bicí, klavír a kytaru a díky vlivu svého otce se stal nadšeným progresivním rockovým fanouškem. Zach se dále rozvyvíjel jako inovační a plodný skladatel, stejně jako profesionál pohybující se v hudebním průmyslu.

Vystudoval Air Academy High School. Poté, když si vzal roční pauzu na Berklee College of Music, Boston, v roce 2010, aby mohl experimentovat s An Endless Sporadic jako s živou koncertující kapelou v hlavních klubových místech a vybudovat průmyslu spojení v Los Angeles, se Zach vrátil do Berklee v roce 2011, aby dokončil své dvojí studijní zaměření v oborech "Electronic Production" a "Design and Film Scoring".
Členové Alberto Menezes
Guitar, Keyboards (2017-present)

Je americký hudebník a od roku 2018 současně nahrávací technik ve VSI/Voice & Script International ve Van Nuys, California. V letech 2013-2016 studoval na Berklee College of Music v Bostonu obor Music Production and Engineering. Ještě předtím absolvoval Universidade Federal de Minas Gerais s bakalářským titulem v oboru Music Theory and Composition. Od ledna 2017 do října 2018 pracoval jako nahrávací inženýr ve Voxx Studios. Pak přešel do VSI/Voice & Script International.

Od prosince 2016 je členem kapely An Endless Sporadic.
Členové Vinicius Cavalieri
(celým jménem Vinicius Cavalieri Coutinho de Sá)
(Narozen Narozen 8. března 1992, Sao Paulo, SP, Brazílie)
Guitars, Keyboards (2017-present)


Vinicius je filmový skladatel a multiinstrumentalista pocházející z brazilského Sao Paula, absolvent Berklee College of Music. Pracuje jako filmový skladatel, který spolupracuje s Logic Pro, Digital Performer, Pro Tools, Kontakt a Vienna. Žije v Burbank, United States .

Vinicius je aktivní hudebník od čtyř let. Zkušenosti získal v několika kapelách a při bohoslužbách v kostele. Po maturitě začal studovat hudební produkci na Anhembi Morumbi University a Akustiku na škole IAV. Studium na Anhembi Morumbi bylo skvělou příležitostí k rozšíření jeho znalostí o hudební technologii, nahrávacích technikách, mixování a masteringu. Do té doby nahrával a produkoval svůj vlastní materiál, zatímco skládal hudbu a hrál s jeho progresivní rockovou kapelou God's Equation.

Během studia hudební produkce v Brazílii se dostal i na Berklee College Of Music. Hned po absolvování studia v Anhembi se Vinicius přestěhoval do Bostonu, kde začal studovat v Berklee v roce 2012, kde se věnoval filmovým záznamům. Od té doby se účastnil několika nahrávek a projektů rockových kapel. V té době si rozvinul své dovednosti v instrumentaci a v dramatické hudbě. V roce 2016 Vinícius napsal hudbu pro krátký dokument "Paulinho, MJPOP / Visao Mundial" (komunitní projekt v Brazílii), který vyrobila společnost Fantasma Filmes a film "Meanings" produkovaný Melissou Piotto. V roce 2017 Vinicius složil hudbu pro celovečerní dokumentární film ""Pebbles, Ripples and Waves: The Life And Times Of Gordon Hunt" a pro dokument "Mud Refugees".

Vinicius nyní žije v Los Angeles a pracuje jako filmový skladatel a kytarista progresivní rockové kapely An Endless Sporadic.
Členové Matt Graff
(Narozen ***, Briarcliff Manor, New York, USA)
Drums (2017-present)


Matt je americký hudebník a bubeník, zároveň je Owner/Producer/Engineer/Drummer v The KooP Studio.

Mattova snaha o hudbu začala stejným způsobem jako řady dalších šťastných malých dětí, když zavadil o nástroj, který se kolem něj v domě nacházel a rozhodl se jej prozkoumat. V tomto případě to byly klávesy Casio jeho bratra. Ačkoli jeho fascinace sotva stačila na zvládnutí, jeho rodiče v tom viděli příslib a zapsali jej u místního učitele klavíru. Matt vynikal na klávesy, ale když jej jeho zvědavost dovedla k bicím, netrvalo dlouho a každý, kdo jej poslouchal, věděl, že právě našel své pravé zaměření.

Po střední škole Matt navštěvoval Berklee College Of Music v Bostonu, kde se seznámil s mnoha hudebníky a celoživotními přáteli, se kterými pokračuje ve spolupráci dodnes. Zatímco se tam zdokonaloval své bubenické dovednosti s instrukcemi od takových velikánů jako Dave DiCenso, Rod Morgenstein, Mike Mangini nebo Jackie Santos, mezi nespočtu dalších inspirujících učitelů a vrstevníků. Byl také fascinován světem nahrávacího studia, a rozhodl se zaměřit svá studia k titulu v hudební produkci a inženýrství, které dokončil v roce 2007.

Tak začala Mattova mnohostranná kariéra jako člena kapely, studiový bubeník, producent a zvukař, která je přivedl k jeho seznámení a práci s mnoha fenomenálními talentovanými hudebníky. Jeho všestrannost za bicí soupravou jej udržuje ve studiu a na pódiu, vystupuje po USA a Evropě a odehrál nespočet koncertů v New Yorku a okolí. Může se stát, že jej objevíte ve čtvrtek doprovázejícího zpěváka-skladatele, v pátek se pohyboval v reggae rytmech a v sobotu se rve s technickým metalem.

Jako producent a inženýr Matt přináší svůj jedinečný přístup k nahrávání, které se konají ve studiích světové třídy i v suterénních zkušebnách. Jeho práci lze slyšet v nahrávkách umělce jako jsou například An Endless Sporadic, Amanda Ruzza, Mishti Roy, Tyrone Shoelaces a Sarah Chesler, stejně jako v jeho vlastní originální kapele. Jeho skladby pro producenta a skladatele Davida Dachingera se pravidelně objevují ve vysílání CBS Sports.
Členové Alex Jannuzzi
(celým jménem Alexander Jannuzzi)
Bass (2017-present)


Jeho hudební cesta začala v raném mládí, když se poprvé naučil hrát na rekordér. Později se přesunul ke kytaře a baskytaře ještě jako dospívající, až konečně objevil vášeň pro hudební skladbu poté, kdy začal svá studia na hudební univerzitě v Riu. "Když se ohlédne zpět", říká Alex, "bylo to pro mě zřetelné, že jsem mohl zdvojnásobit hlavní roli ve filmovém průmyslu, při současném skládání a produkci, a nahrávkami pro videohry na Berklee College of Music. Prostě jsem objevil svoji vášeň pro hudbu, filmové hry a videohry a začlenil hudbu pro média do svého každodenního života."

Alex je hudební skladatel narozen a vyrůstající v brazilském Rio de Janeiro. Ve svém prvním roce pobytu v Los Angeles, v hlavním městě zábavy na světě, získal Alex cenu za nejlepší hudební záznam za film „Ofelia“ na filmovém festivalu 48Hour, který od té doby pracoval na 6 dalších krátkých filmech, z nichž většina také získala a nominace.

V poslední době Alex začal nahrávat hororové drama "Veil" od Voxx Studios. Nedávno se účastni při dokumentu "Mud Refugees", který se zabývá katastrofou v toxickém bahně v Marianě v Brazílii a bude brzy uveden do k promítání v Los Angeles. Alex nedávno založil nový kanál YouTube s názvem Blak Magik, kde spolu se svým dlouholetým přítelem jménem Caio Souza reorganizuje videohry pomocí nástrojů, na které se mohou dostat.

Jako vystupující a koncertní hudebník hraje Alex v kapele An Endless Sporadic, což je rocková prog-rocková kapela, která je známá po celém světě uvedením skladeb ve hrách jako Guitar Hero 3 a 5.

Alex byl také vedoucí aranžér a basista pro Mais55, skupinu brazilských hudebních tvůrců, producentů a performerů, s cílem oživit brazilskou hudební kulturu tím, že představí zavedené brazilské skladatele a novou generaci umělců. Mimo dirigování orchestrů napsaných pro big bandy, nahrával s latinskými kapelami, produkoval pop rockové písničky, hrál v bluesových triech a poté, co se jeho skladby EDM hrály v nočních klubech v Rio de Janeiro, se z Alexe stal neuvěřitelně eklektický a všestranný hudebník.
Členové
(Narozen ***, Houston, Texas, USA)
Drums, Toys, Noise


Andy je americký hudebník a hráč na bicí a percussion.

Chodil do školy Bellaire High School, kterou ukončil v roce 2004. Po studiích začal v květnu 2003 pracovat jako designer pro Neversoft Entertainment při tvorbě videoher. Pak v říjnu 2010 přešel jako MIDI Designer do Tapulous, kde vydržel do prosince 2011. V září 2013 nastoupil do firmy Your Daily Fill, LLC v Houstonu, Texas, jako designer. YDF je studio pro vývoj dálkově ovládaných her Epic Skater.

Současně působí jako studiový hráč a byl spoluzakladatelem kapely An Endless Sporadic, ve které působil od ledna 2003 až do února 2014.
Členové Tony Solis
Guitars
Členové Eloy Palacios
Bass
Členové Kfir Melamed
Bass

Zpět
Studiové desky:
2016 Magic Machine
2009 An Endless Sporadic
2008 Ameliorate EP
Singly:
2017 It's Like A Path But It Changes All The Time
2015 The Adventures of Jabubu II
2014 Derpulous
2014 Spaceship Factory
2013 Derpulous (Demo)


Skupina:
Zach Kamins - Guitars, Piano, Synths, Organ, Wurlitzer, Auxiliary Percussion, Banjo, Tuba, Conference Recorder
Jonas Reingold - Bass
Navene-K - Drums
Chris Bleth - Piccolo, Flute, Oboe, Clarinet, English Horn, Recorders
Michael Iago Mellender - Percussion Guitar, Marimba, Glockenspiel, Hand­Hammered Lasagna Warming Trays, Metals, Trumpet, Auxiliary Percussion
Amparo Edo Biol - French Horn
Aija Mattson - French Horn
Paul Cartwright - Lead Violin, Viola
Mischa Lefkowitz - Violin
Matt Cooker - Cello
Bradley Dujmovic - Erhu
Special Guests:
Jordan Rudess - Piano (07,08), Synth (07,08)
Roine Stolt - Lead Guitar (09)
Diskografie Magic Machine
Vyšlo 16. září 2016, only digital

Seznam skladeb:
01. The Departure (5:54)
02. Magic Machine (5:04)
03. Galactic Tactic (3:06)
04. Finding The Falls (5:35)
05. The Assembly (5:14)
06. Agile Descent (4:15)
07. Sky Run (8:54)
08. Through The Fog (4:19)
09. Sea Voyage (2:54)
10. Impulse II (4:27)
Total Time: (47:42)

Producer, Composer, Arranger, Orchestrator, Engineer, Mixing Engineer, Photography, Video Editing: Zach Kamins
Engineer, Mixing Engineer, Photography, Video Editing: Bradley Dujmovic
Drums, percussion, mallets, trumpet and percussion guitar sessions engineered: Zach Ohren at Sharkbite Studios in Oakland, CA
Woodwinds, brass, strings, timpani, and guitar sessions engineered: Rich Mouser at The Mouse House in Altadena, CA
Bass sessions engineered by Jonas Reingold at Reingold Records in Vienna, Austria
Piano sessions engineered: John “J.T.” Thomas in Reseda, CA
Additional Engineering/Mixing: Matt Graff
Mastered: Bernie Grundman at Bernie Grundman Mastering in Los Angeles, CA
Photography: Chaney Crabb, Carla Judson
Artwork/Animation: Costin Chioreanu

Skupina:
Zach Kamins - Guitar, Bass, Keyboards, Toys
Andy Gentile - Drums, Toys, Noise
Jonas Reingold - Bass
Diskografie An Endless Sporadic
Vyšlo 26. října 2009,

Seznam skladeb:
01. Waking Hours (2:22)
02. From The Blue (2:55)
03. Point Of No Return (2:16)
04. Shell (3:05)
05. Treading Water (4:00)
06. The Triangular Race Through Space (4:58)
07. Eternal Bloom (6:22)
08. Subliminal Effect (3:43)
09. Beyond The Horizon (3:19)
Total Time: (33:04)

Producer, Mixing Engineer: Roine Stolt
Mastering: Matthew Azevedo
Artwork, Graphic Design: Jay Graf

Skupina:
Zach Kamins - Guitar, Bass, Keyboards, Toys
Andy Gentile - Drums, Toys, Noise
Diskografie Ameliorate
EP, Vyšlo 8. července 2008

Seznam skladeb:
01. Anything (4:48)
02. Impulse (4:25)
03. Sun Of Pearl (5:06)
04. The Adventures Of Jabubu (3:48)
Total Time: (18:14)

All music composed by Zach Kamins
Recording Engineer, Mixing: Scott Mochon
Artwork: Catapult Design and An Endless Sporadic


Skupina:
Zach Kamins - Guitars, Keyboards
Matt Graff - Drums
Alex Jannuzzi - Bass
Alberto Menezes - Guitars, Keyboards, Steam Trays
Vinicius Cavalieri - Guitars, Keyboards
Diskografie It's Like A Path But It Changes All The Time
SP, vyšlo 15. května 2017

Seznam skladeb:
01. It's Like A Path But It Changes All The Time (3:06)
Total Time: (3:06)

Producer: Zach Kamins
Mixing Engineer: Alberto Menezes
Engineer: Bradley Dujmovic
Artwork: Tracy Lea Marshall
Nejnovější instrumentální singl An Endless Sporadic, nahraný v jejich zkušebním studiu s novou a rozšířenou sestavou.

Skupina:
Zach Kamins - Guitars, Bass, Keyboards
Matt Graff - Drums
Diskografie The Adventures of Jabubu II
SP, vyšlo 30. března 2015

Seznam skladeb:
01. The Adventures of Jabubu II (4:00)
Total Time: (4:00)

Producer: Zach Kamins
Mixing Engineer: Matt Graff
Jedná se o nejnovější verzi skladby "The Adventures Of Jabubu" z EP "Ameliorate". Všechny nástroje byly znovu nahrané s některým novým vylepšeným aranžmá.

Skupina:
Zach Kamins - Guitars and Keyboards
Andy Gentile - Drums
Eloy Palacios - Bass
Tony Solís - Additional Guitars
Diskografie Derpulous
SP, vyšlo 14. dubna 2014

Seznam skladeb:
01. Derpulous (3:25)
Total Time: (3:25)

All music composed by Zach Kamins
Recorded at Total Access Recording Studios, Redondo Beach, CA Produced: Zach Kamins
Mixed and Engineered: Wyn Davis
Assistant Engineer: Adam Arnold
Mastered: Robert Hadley of The Mastering Lab, Ojai, CA
Cover Art: Nate Butt
Jedná se o singl s písně nazvanou "Derpulous".

Skupina:
Zach Kamins - Guitars and Keyboards
Andy Gentile - Drums
Eloy Palacios - Bass
Tony Solís - Additional Guitars
Diskografie Spaceship Factory
SP, vyšlo 4. února 2014, only digital

Seznam skladeb:
01. Spaceship Factory (7:00)
Total Time: (7:00)

Music Composed and Produced: Zach Kamins
Produced: Zach Kamins
Recorded at Total Access Recording Studios (Redondo Beach, CA)
Mixed and Engineered: Wyn Davis
Assistant Engineer: Adam Arnold
Mastered: Robert Hadley of The Mastering Lab (Ojai, CA)
Manager: Eric Latour
Cover Art by Nate Butt
Publicity by Billy James of Glass Onyon PR (Asheville, NC)

Skupina:
Zach Kamins - Guitars and Keyboards
Andy Gentile - Drums
Eloy Palacios - Bass
Diskografie Derpulous (Demo)
SP, vyšlo 17. září 2013

Seznam skladeb:
01. Derpulous (3:24)
Total Time: (3:24)

All music composed by Zach Kamins
Recorded at Total Access Recording Studios, Redondo Beach, CA Produced: Zach Kamins
Mixed and Engineered: Wyn Davis
Assistant Engineer: Adam Arnold
Mastered: Robert Hadley of The Mastering Lab, Ojai, CA
Cover Art: Nate Butt
Jedná se o singl s písně nazvanou "Derpulous" v demo verzi.

Zpět

Tony Solis - guitarist/keyboardist, Zach Kamins, Eloy Palacios - Bass


Chaney Crabb, Zack Orhen, Zach Kamins, Michael Mellender, Navene-KKapela v roce 2017

Zpět
Oficiální stránky:
http://www.anendlesssporadic.com
http://zachkamins.com/

Další zdroje:
http://www.facebook.com/anendlesssporadic
http://www.myspace.com/anendlesssporadic
http://www.thesixtyone.com/#/AnEndlessSp...
http://www.twitter.com/AESband
http://www.youtube.com/AnEndlessSporadicTV

https://www.facebook.com/anendlesssporadic#!/anendlesssporadic
http://www.prthatrocks.com/pressrel/aesrustyssurf_pr.htm
Nahoru... ProgressRock
Made by 
©  28.3.2014 
Menu Poslední aktualizace: 31.5.2024
mbrezny@centrum.cz 
...a vzkaz autorovi!