HEADSPACE

Zpět
Jméno Wakeman není v rockovém světě vůbec neznámé, dokonce by se dalo říci, že je to přímo "pojem", jehož základy položil již legendární klávesista Rick Wakeman. Rodina Wakemanů je v progresivním rocku vůbec zajímavým jevem. Rick Wakeman je slavný a světoznámý klávesista, znamý hlavně z působení v kapele Yes. V jeho šlépějích nyní kráčejí jeho dva synové Oliver Wakeman a především Adam Wakeman. Oliver Wakeman zhodou okolností také krátce působil v kapele Yes a také například v kapele The Strawbs. Klávesista Adam Wakeman se pro změnu rozhodl vyšlapatť si svůj vlastní chodníček a založil kapelu Headspace, když předtím ješte stihl spolupracovat s hudebníky jako jsou Ozzy Osbourne či Black Sabbath. Předtím, než se přidal k Black Sabbath v červnu 2004, Adam spolupracoval a vydobyl si respekt spoluprací s takovými umělci jako Annie Lennox, Travis, Company of Snakes, Victoria Beckham Atomic Kitten nebo Gareth Gates. Hrál také s kapelou Snake Charmer, což jsou bývalí členové Whitesnake, včetně Mickyho Moodyho a Neila Murrayho. Se svým otcem nahrál několik projektů pod názvem Wakeman with Wakeman. Účastnil se také otcova turné a objevil se na DVD z Grand Rex v Argentině.


Adam Wakeman měl již v roce jednu kapelu, jmenovala se Geronimo Road. Odehráli pár vystoupení, ale neměli žádný vlastní materiál k nahrávání. Kapela pak skončila dříve, než se mohla rozvninout.

Kapela Headspace vznikla v roce 2006 a dala ji dohromady parta kamarádů, kteří mají společnou lásku k hudbě - nejenom progresivní, ale k hudbě obecně, rockové, klasické, progresivní i jazzové. V roce 2006 se Adam vrátil z docela vyčerpávajícího turné a potřeboval si oddechnout a být se svými přáteli. Bavili se o tom, že by dali dohromady kapelu. Vůbec nezamýšleli hrát progresivní rock, prostě jen chtěli hrát s tím, že se uvidí, co z toho vzejde. Headspace tak vytvořili zpěvák Damian Wilson, klávesista Adam Wakeman, baskytarista Lee Pomeroy (It Bites, Steve Hackett) a kytarista Pete Rinaldi (Hot Leg). Jejich prvním bubeníkem byl Richard Brook.

Již v roce 2007 Headspace vydali EP "I Am". Vydali se prostě do studia a nahráli asi deset skladeb. Z nich pak vybrali čtyři nejlepší a vydali je na EP. Byli v té době úplně nová kapela a potřebovali mít nějakou demo nahrávku. Prvního velkého úspěchu dosáhla již v roce 2007, kdy si ji veterán Ozzy Osbourne vzal jakožto předskokana svého evropského turné. Nakonec Adam sedm let působil jako pátý člen Black Sabbath a v doprovodné kapele Ozzyho Osbournea.

Měli nachystaný koncept alba, jenomže kvůli koncertování s Ozzym se ukázal hlavním problémem nedostatek času pro dokončení a nahrání desky. Až po pěti letech konečně mohli napsat a nahrát jejich první album "I Am Anonymous" (2012), které se stalo jednou z nejvýraznějších nahrávek roku 2012 v rámci progressive rock/metal. Adam o něm řekl: "Základ konceptu alba je vlastně o nás všech, o naší individualitě i o našem vztahu k jiným lidem. Chtěli jsme ukázat člověka zbaveného všech schránek, jeho vnitřní svět. Také jsme se pokusili popsat dospívání mysli a další situace, kdy je člověk ztracený v davu lidí. Základní myšlenkou je tedy psychologie člověka a přerod jeho mysli." Recenzenti alba si povšimli, že v hudbě kapely lze najít odkazy na Rush, Genesis, Yes i Dream Theater.

Adam v rozhovoru dále vysvětluje okolnosti vzniku alba: "U Headspace jsme na tom hlavně pracovali s kytaristou Petem (Rinaldim - pozn. autora) a zpěvákem Damianem (Wilsonem - pozn. autora). S Headspace jsem neskládal nic na kytaru, cokoliv jsem složil, bylo s pomocí kláves, zatímco s Ozzym jsem skládal především na kytaru. Vůbec jsme nezamýšleli hrát progresivní rock, prostě jsme chtěli jen hrát s tím, že uvidíme, co z toho vyleze. Nakonec jsme se tím progresivním směrem vydali a naše hudba začala znít i docela tvrdě. Ale nebyl to úmysl, úplně přirozeně jsme se tímhle směrem vyvinuli. Nikdy jsme neočekávali, že budeme prodávat miliony desek. Chtěli jsme vydat desku, za kterou si budeme stát a na kterou budeme hrdi. A nechtěli jsme ani podstupovat žádné kompromisy. Proto jsme ji dávali dohromady čtyři roky. Platili jsme ji ze svých peněz a hráli, jen když jsme měli čas. A ve chvíli, kdy jsme ji dotáhli do úplného konce, včetně obalu a grafických prací, jsme teprve šli za nahrávacími společnostmi a nabídli jim desku k vydání."

Až nedávno se připojil bubeník Adam Falkner (Babyshambes, Dido, One Eskimo), který tak nahradil Richarda Brooka. "Richard cítil, že by nemohl dát skupině ten druh pozornosti, kterou si zaslouží," odhaluje Wilson. "Má závazky, jako například mladou rodinu, a proto cítil, že je nejlepší pro všechny, aby si našli dalšího bubeníka." Diskutovali několik možností mezi sebou, až nakonec Adam byl představen ostatním klukům. Všichni jej znali a věří, že on byl tou správnou volbou. Adam k tomu podotkl: "Protože jednáme demokraticky, souhlasil jsem s jejich názory a odvedl dobrou práci na novém albu."

Druhé album, které vyšlo 26. února 2016, se jmenuje "All That You Fear Is Gone" a stejně jako u debutu má nahrávka silný koncepční pramen přes celou desku. "Tento koncept je můj," říká Wilson. "Na prvním albu jsme se zaměřili na jedince, jak se snaží, aby se srovbnal do skupiny. Tentokrát se díváme na schopnost skupiny ke kontrole jednotlivce. Je to o vládach, velkém byznysu a náboženství, ale také o menších společenských skupinách, kterě se vytvářejí. Mají existovat jako způsob zajištění shody, a to vždy s nějakou hierarchii. Volnomyšlenkářství bojuje proti přírozeným seskupením, což se jeví jako destruktivní povstání ve skutečné evoluci. Texty jsou napsány tak, aby se posluchač zamyslel, zatímco poslouchá složitostí i jednoduchostí společně.""

Zpět
Členové:
Adam Wakeman - Keyboards (Ozzy Osbourne, Snakecharmer) (2006-present)
Damian Wilson - Vocals (Threshold, Maiden UniteD) (2006-present)
Lee Pomeroy - Bass (Steve Hackett, It Bites) (2006-present)
Pete Rinaldi - Guitars (Hot Leg/Dido) (2006-present)
Adam Falkner - Drums (2015-present)
Bývalí členové:
Rick Brook - Drums (2006-2015)

Členové
(Narozen 11. března 1974, Windsor, Berkshire, England)
Keyboards (2006-present)

Adam žije v Buckingham, England, se svoji ženou Terri a 3 dětmi - Skyla, Kai a Taja.

Je anglický hudebník, klávesista a kytarista, je znám ze spolupráce s Ozzy Osbournem, také hraje na klávesy a kytaru jako doprovod Black Sabbath. Další hudebníci, se kterýmni Adam spolupracoval jsou Annie Lennox, Travis, Company Of Snakes, Will Young, Victoria Beckham, Strawbs a Atomic Kitten.

Je druhým synem dlouhodobého klávesisty Yes Ricka Wakemana, který také hrál na klávesy pro Black Sabbath na jejich desce z roku 1973 "Sabbath Bloody Sabbath", a mladší bratr Olivera Wakemana, dalšího bývalého člena Yes. Adam často spolupracoval se svým otcem, nahrával s ním alba. V roce 2006 zformoval svou vlastní kapelu Headspace.

Vzhledem k tomu, že pochází z hudební rodiny, začal se Adam učit klasickou hru na klavír už v 8 letech. V 17 pak získal 8. stupeň ocenění od Associated Board of the Royal Schools of Music a nahrál první z celkem osmi alb, které nahrál se svým otcem Rickem Wakemanem. Otec a syn pak hodně koncertovali, oba dva sedávali někdy pouze u klavírů, nebo v rámci velkých rockových vystoupení s orchestrem a sborem. Procestovali tak spolu Velkou Británii, Evropu, Rusko, Jižní Ameriku, USA a Kanadu. Ve věku 24 let byl Adam oceněn americkým Keyboard Magazine cenou Best New Talent a okamžitě začal kariéru svých vlastních studiových nahrávek v Londýně.

V polovině 90. let Adam Wakeman vytvořil projekt Jeronimo Road s Fraserem Thorneycroft-Smithem a Damianem Wilsonem. Rozpadli se po 3 živých vystoupeních, výsledkem bylo živé album "Live At The Orange", ale vyšlo u labelu Explore Multimedia v roce 2005 až poté, co se kapela rozpadla. V letech 2000 až 2001 absolvoval turné s bývalou kapelou svého otce The Strawbs.

Adam vydal 4 sólová alba "Soliloquy" (1993), "100 Years Overtime" (1997), "Real World Trilogy" (1997) a "Neurasthenia" (2000).

V roce 2006 dal dohromady progresivní rockovou kapelu Headspace se zpěvákem Damianem Wilsonem, kytaristou Pete Rinaldim, baskytaristou Lee Pomeroyem a bubeníkem Richardem Brookem. Jejich EP s názvem "I am..." vyšlo v roce 2007, aby podpořilo jejich vystoupení ve Wembley Arena, Birmingham NIA a Dublin's The Point s Ozzy Osbournem. Vydali své debutové koncepční album "I Am Anonymous" celosvětově dne 22. května 2012 u gramofonové firmy InsideOut/Century Media s příznivými ohlasy.


Se svým otcem jako duo Wakeman with Wakeman nahrál šest studiových alb a tři koncertní. Podílel se také na otcových koncertech od roku 1992, objevil se v roce 1996 ve vysílání a VHS prezentaci hraničních TV programu "The New Gospels" z ostrova Mann, na DVD z Gran Rex, Argentině, stejně jako na nahrávce "Six Wives Of Henry VIII" z roku 2009 v Hampton Court Palace. Deska z roku 2010 "Scream" od Ozzy Osbourneho představoval pět spoluautorských písně Adama Wakemana, třebaže v důsledku chyby v poznámkách k nahrávce byli uvedeni u skladby "I Want It Více" nesprávně autoři pouze Osbourne a Kevin Churko. Až do roku 2013 působil jako člen kapely Ozzyho Osbournea na klávesy a kytary.


S více než 200 hudebními samply poskládanými z několika hudebních knihoven, v roce 2010 začal Adam provozovat server www.theperfectmusiclibrary, kde představoval a vytvářel hudbu pro film, televizi a média. Jako ředitel společnosti dokázal umístit hudbu ve většině hlavních televizních sítí, včetně BBC, ITV a Sky.

Dne 2. července 2011 Adam začal provozovat svoji vlastní radiovou show na Total Rock Radio v Londýně spolu s ostatními členy Headspace, kde jednou za měsíc, každou první sobotu, hrají "nejlepší rock, metal a prog za posledních 30 let".

V roce 2011 se Adam spojil s původními členy Whitesnake Micky Moodym a Neil Murrayem, Laurie Wisefieldem (Wishbone Ash), Harry Jamesem (Thunder, Magnum) a Chrisem Ouseyem (Heartland) a založili kapelu Snakecharmer. V listopadu 2012 se Adam se vrátil ke Strawbs na turné, což si zopakoval i v roce 2015.
V letech 2013-2014 bylo možno vidět Adama zpátky u Black Sabbath za klávesami a extra kytarovými výstupy na jejich "13" World Tour. V roce 2015 se připojil Adam k Ozzymu v Jižní Americe, Jižní Koreji, USA a Japonsku před posledním turné Black Sabbath turné, které začalo počátkem roku 2016.
Členové
(Narozen 11. října 1969, Anglie)
Vocals (Threshold) (2006-present)


Je zpěvák známý z oblasti progresivním rocku. Nejznámější je jako zpěvák anglické progresivní kapely Threshold a z hostování na deskách kapel Headspace, Star One a Maiden United.

Damian byl sólovým zpěvákem kapely Landmarq a nahrál také čtyři neprogresivní písničkářská sólová studiová alba "Cosmas", "Disciple", "Live in Rehearsal" a "Let's Start a Commune". Vystupuje rovněž jako sólový umělec nebo často vystupuje s hostujícími hudebníky jako Damian Wilson Band. Poslední DWB turné bylo natočeno a vyšlo na DVD.

Pracoval hostitelsky v projektech Ayreon nebo Star One známého multiinstrumentalisty Arjena Anthony Lucassena či s Gary Hughesem. Damian také spolupracoval s Rick Wakemanem a jeho English Rock Ensemble, Guy Fletcherem, Ainou, After Forever, Mostly Autumn, Clivem Nolanem, Shadowland, Peterem Gee a Praying Mantis.

V roce 2007 se Wilson se vrátil k Threshold jako náhrada za sólového zpěváka Mac na turné "Live Reckoning". Nové Threshold album vyšlo až po odchodu Andrew "Mac" McDermotta v roce 2012. V současné době je také sólistou v projektu Maiden uniteD.

Zahrál si i hlavní roli Jeana Valjeana v Les Misérables při jejich UK National Tour. Damian získal celkem osmkrát ocenění "nejlepší zpěvák" od Classic Rock Society. Kolega zpěvák Ronnie James Dio o něm kdysi prohlásil: "Damian má jeden z nejvšestrannějších hlasů v rocku s neuvěřitelným rozsahem."

V listopadu 2011 Damian vydal retrospektivní dvojalbum s názvem "I Thought The World Was Listening 1997-2011", což je výběr obsahující 31 remasterovaných skladeb včetně nových verzí a předtím nevydaného materiálu. V březnu 2012 vyšlo remasterované jeho první album "Cosmas" pod názvem "Cosmas - Remastered".
Členové Lee Pomeroy
(Narozen 23. února 1968, Hoxton, London)
Bass (Steve Hackett, It Bites) (2006-present)

Basista Lee Pomeroy je muž hudebních extrémů. Na jedné straně si udělal jméno, když hrál s jedním z velikánů progresivního rocku Rickem Wakemanem v jeho English Rock Ensemble. Na druhou stranu také pravidelné koncertoval jako basista velmi úspěšné chlapecké skupiny Take That. Není divu, že hráč takové všestrannosti se rychle stal jedním z nejžádanějších studiových hudebníků ve Velké Británii.

Je znám také tím, že na basu hraje levou rukou, když nástroje je jakoby osově převrácen. Takto hraje v podstatě už od svých 15 let, když dostal svoji první baskytaru a něco mu říkalo, že ji má převrátit. Ostatně není jediným hudebníkem, hraje tak např. baskytarista s kapelou na Yellowjackets, Jimmy Haslip, který je monstrózní baskytarista. A basák s Doves, Jimi Goodwin, hrající pravou rukou a bassu obrátil vzhůru nohama. Jak basistu jej nejvíce ovlivnili Chris Squire (Yes) ve skladbách "Roundabout" a "Heart Of The Sunrise". Z dalších to pak byli John Wetton, Geddy Lee a John Entwistle.

Během tříletého pobytu v Hackney v severním Londýně a tam byl skvělý servis s názvem "Link-Up", který se nacházel v zadní části Melody Maker a dával lidem kontakty na hudebníky, kteří se navzájem hledali. Zeptali se jej jaký styl hudby by chtěl hrát, on odpověděl "progresivní rock". Pak mu nabídli několik bluesových hráčů a hráčů na syntezátory, ale neměl zájem a tak jej nakonec poslali k partě kluků, kteří chtěli hrát prog rock. Přišel na konkurs a byl tam jediný basový hráč. Takže jeho první kapelou byli Vital Signs. Hrál s nimi asi dva roky, ale se začal více zajímat o jazz.

Další zjevením pro něj bylo, když si koupil video Modern Electric Bass od Jaco Pastoriuse někdy v roce 1987, které mu až vyrazilo dech! Na nějaký čas pak prog rock nějak upadl v nemilost a dostal se mezi lidi jako Chick Corea, John Patitucci, Stanley Clarke. V té době nebyl členem žádné kapely a věnoval se jen base dennodeně. V roce 1978 přešel na Fender Jazz a proseděl celé dny, kdy cvičil stupnice, arpeggia a sóla. Do té doby hrával jen pomocí trsátek, ale pod Jacovým vlivem rozvinul svůj prstový styl.

Tenkrát se živil různě mnoha rozličnými zaměstnaními, ale když ukončil školu, již věděl, že je dost dobrý na to, aby se uživil i jako hudebník. V té době se začal znovu zajímat o progresivní rock a Yes.

Další vliv na něj udělala kapela It Bites. Připojil se ke kapele Picture This, se kterou hrál až do konce 90. let. V té době pracoval na plný úvazek v hudebním obchodě v Croydon, jižní Londýn, kde se setkal s Dave Colquhoun, pozdějším kytaristou kapely Ricka Wakemana. Oba byli velcí fanoušci It Bites a Yes a tak se rozhodli založit kapelu, která dostala název Moon Digger. Hráli v sestavě basa, bicí a kytara a byli silně ovlivněni kapelami jako Rush, Kings X a It Bites. Docela se jim vedlo, a podařilo se jim vystoupit i v Marquee, kde doprovázeli skupiny jako Magnum a Samson.

Hráli tak několik let, ale nebyli schopni získat nahrávací smlouvu. Takže skončil opět na nějakou dobu v kapele hrající jazz, blues i rock. Pak ale zatoužil opět po koncertním turné a připojil se ke kapele Genocide II, jeden z inovátorů stylu drum & bass. Podařilo se jim pak procestovat Evropu s kapelou Prodigy, když zahráli i některé masivní koncerty, včetně toho na Rudém náměstí v Moskvě před téměř 250 tisíci lidí.

Devět let pak hrával s Tar Babies. Při nahrávání tributní desky Yes s názvem "Wonderous" se seznámil s Adamem Wakemanem, který mu řekl že otec hledá basistu do své kapely. S kapelou English Rock Ensemble pak procestoval snad celý svět, navíc s požitkem z toho, že mohl hrát s obdivovaným hudebníkem z Yes. Ke kapele Take That se také dostal díky Adamovi, který mu řekl že hledají zpívajícího basistu...

Podílel se i na formování kapely Headspace.
Členové Pete Rinaldi
(Narozen ***, Perth, Western Australia)
Guitars (2006-present)


Začal hrát na kytaru v 7 letech, doma v mém rodném Perthu v Západní Austrálii. V devíti letech již vyučoval hru na kytaru za kapesné, za svůj první koncert dostal zaplaceno již ve 13 letech. Po deseti letech hraní v různých kapelách po Austrálii jej zlákala Velká Británie. Chtěl rozšířit svůj hudební obzor. Naštěstí se mu jeho rozhodnutí vyplatilo a začal dostávat nabídky na studiovou i koncetní práci s umělci velmi různorodého hudebního zaměření: Dido, Paolo Nutini, Cassandra, Holly Johnson (Frankie Goes To Hollywood), Rick Wakeman a Haken. Stal se také nedílnou součástí různých originálních projektů v té době: One Eskimo, Hotleg (Justin Hawkins/The Darkness) a Headspace.

Poté co se podíle i na účinkování v muzikálech "We Will Rock You" a "Rock Of Ages" už není žádným cizincem v londýnském West Endu.

Pokud zrovna nekoncertuje nebo nenahrává ve studiu nebo neskládá, dělá produkci a vyučuje soukromě hru na kytaru.
Členové Adam Falkner
(Narozen ***, London, England)
Drums (2015-present)


Adam Falkner je žádaný britský studiový bubeník a hudební ředitel. K jeho posledním úspěchům patří turné a nahrávání s Dido, Babyshambles (od 2013), Strawbs (2012-2014), Amy Macdonald a One eskimO (od 2005).

Adam byl po mnoho let studiovým hudebníkem, včetně toho že by hudebním vedoucím a bubeníkem pro Amy Macdonald po téměř čtyři roky (4 miliony prodaných alb, s mnoha #1 alby a singlovými umístěními po celé Evropě).

Adam je celkem žádaný studiový bubeník, nahrával s umělci jako Mark Owen (Take That), Judie Tzuke, Steve Craddock, Michael Franti & Spearhead, Beverley Knight, Candi Staton, Gareth Gates, Emeli Sande, Boy George (v muzikálu West End, Taboo), Ray Cooper, Nick Mason (Pink Floyd), Suggs (Madness), Alpha Rev, Girls Aloud, Rushmore, Bailey Tzuke, Kristian Leontiou, Sophie Ellis Bextor, Busted, Kelly Osbourne, JC Chasez, Avril Lavigne, G4, Gabrielle, Hilary Duff, Amy Studt, Toyah, Ana Jonsson, A1, Delta Goodrem, Robert Post a Peter Sarstedt.

Adam není také žádným cizincem pro sestavení vzorků sad bicích, vytvořil již mnoho knihoven vzorků pro jiné výrobce. Má neuvěřitelnou trpělivost, která je potřebná při zaostřování na nahrávání každý bubnu pečlivě při různých rychlostech. Za práci v tandemu s Martinem Oldhamem od Drum Tech Support, Adam získal tu nejlepší z krásné Premier Kit.
Členové Richard Brook
Drums (2006-2015)

Richard Brook pochází ze Skotska, do Londýna se přestěhoval v roce 1995, když začal studovat hudební školu. Poté, co opustil hudební školu, začal vyučovat. Náhodné setkání se členem kapely Acoustic Alchemy jej přivedly ke vstupu do skupiny, kde zůstal přes dva roky. To mu přineslo rozsáhlé turné po USA a Evropě, včetně hraní na Havaji a na St.Lucia Jazz Festival. S touto kapelou nahrál CD/DVD "Live in St.Lucia".

Za svoji kariéru hrál a nahrával s celou škálou umělců od popu až po jazz včetně The Sugar Babes, Go West, Candi Staton, Fraser T Smith, West end production of RENT, Roland Gift, Gareth Gates, Tony Hadley, ABC, Midge Ure, Avril Lavigne, Anne Dudley, Rick Wakeman, Roger Daltry, T.M. Stevens, The JB horns, Rick Astley, Hatch Farm Studios, Geno Washington, Boz Burrel, Patrizio Buanne, Martin Fry, Leo Sayer, Darius, Nick Heywood, Fugitive Production House a Marc Almond.

Hrál také na albu "Nostalgia" (2015) od Annie Lennox, která byla nominována na Grammy. Byl také hudební vedoucím pro turné Holly Johnsona "Frankie Goes To Hollywood".

V roce 2010 se Richard se stal hudebním vedoucím pro organizaci REWIND festivalu. Festival se přesouval na stadiony a arény po celém světě a vystřídalo se v něm 15-20 umělců během víkendu. Stal se i na plný úvazek členem skupiny Headspace s Adamem Wakeman (Ozzy Osbourne, Black Sabbath), se kterými nahrál album "I Am Anonymous" v roce 2012.

Zpět
2016 All That You Fear Is Gone
2012 I Am Anonymous
2007 I Am (EP)


Skupina:
Adam Wakeman - Keyboards
Damian Wilson (Threshold) - Vocals
Pete Rinaldi - Guitars
Lee Pomeroy (Steve Hackett, It Bites) - Bass
Adam Falkner - Drums
Hosté:
Diskografie All That You Fear Is Gone
Vyšlo 26. února 2016, InsideOut

Seznam skladeb:
01. Road To Supremacy (4:58)
02. Your Life Will Change (6:41)
03. Polluted Alcohol (6:10)
04. Kill You With Kindness (8:17)
05. The Element (1:50)
06. The Science Within Us (13:14)
07. Semaphore (5:39)
08. The Death Bell (1:49)
09. The Day You Return (3:24)
10. All That You Fear Is Gone (4:53)
11. Borders And Days (5:23)
12. Secular Souls (10:35)
Total Time: (72:53)

Skupina:
Adam Wakeman - Keyboards
Damian Wilson - Vocals
Pete Rinaldi - Guitars
Lee Pomeroy - Bass
Richard Brook - Drums
Hosté:
Diskografie I Am Anonymous
Vyšlo 21. května 2012, Inside Out Music/Century Media Records

Seznam skladeb:
01. Stalled Armageddon (8:07)
02. Fall Of America (10:28)
03. Soldier (3:44)
04. Die With A Bullet (8:25)
05. In Hell's Name (9:31)
06. Daddy Fucking Loves You (15:00)
07. Invasion (8:28)
08. The Big Day (9:54)
Total Time: (73:37)

Producer: Headspace, Jens Bogren

Skupina:
Damian Wilson - Vocals
Adam Wakeman - Keyboards
Rich Brook - Drums
Pete Rinaldi - Guitars
Lee Pomeroy - Bass
Hosté:
Diskografie I Am
EP, Vyšlo 2007

Seznam skladeb:
01. Never Let Go (4:12)
02. Sane Life (6:58)
03. Symbol (6:15)
04. Sober (8:05)
Total Time (25:30)

Zpět
2012

2016

Adam Wakeman

Damien Wilson   Lee Pomeroy

Pete Rinaldi

ZpětOficiální stránky:
www.headspaceonline.com
www.twitter.com/headspaceonline
www.adamwakeman.co.uk
www.twitter.com/wakemanofficial

ProgressRock Nahoru
Made by 
©  12.3.2016 
Menu Poslední aktualizace: 12.6.2019
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©